بسم الله

یادداشت برادری عزیز، با اندکی تلخیص.

١_ این وطن فروشان که سالها نمایندگان مردم در مجلس بودند و قدرت آمریکا را لایزال» میخوانند و دست به تحریف تاریخ می زنند را فراموش نکنید. هنوز هم در سطح کلان مسئولان از این وطن فروشان داریم که کارشان خالی کردن دل مردم است.
٢_هر وقت در میدان مبارزه راه را گم کردید، ببینید تیر از کدام طرف می آید، به همان طرف تیراندازی کنید. الان تمام تلاش سی ان ان و آمدنیوز و نمایندگان خودفروخته و عناصر خائن دولت آنست که قدرت آمریکا را به رخ ما بکشند و از جنگی که نخواهد شد، بترسانندمان. باید در جهت عکس رفتار کرد، اگر آمریکا واقعا چنین توانی داشت، در حمله درنگ نمی کرد. من یقین معرفت‌شناختی دارم توان هوایی ایران اف چهار و اف چهارده ها نیست، چیزهای دیگری است که به موقع سر از آشیان بیرون می کنند.
٣_در جنگ هشت ساله، ایران با آمریکا و آلمان و فرانسه و شوری جنگید نه با عراق. روزی که عراق به کویت حمله کرد و در بیست و چهار ساعت فتح اش کرد، تمام ارتشهای غرب و شرق و عربی برای بیرون راندنش متحد شدند. درحالیکه ایران یک‌تنه همین ارتش را از خرمشهر بیرون کرده بود. تاریخ با اراجیف ن.پ تحریف نمی شود.
۴_به حمدالله در این چند سال تاریخ اسلام را چندباری خوانده ام. ما در شرایط جنگ احزاب ایم که ترس دشمن عده ای را جان به لب کرد و ایمان عده ای را افزود. به مدد الهی نخواهیم ترسید و م را با سرب داغ جواب خواهیم داد.
۵_از نظر من» نه ساخت سلاح هسته‌ای حرام است و نه استفاده از آن. نگران زرادخانه هسته ای دشمن نباید بود. ایران هر حمله ای را در همان سطح پاسخ خواهد داد.
خیلی ها این روزها در حال رفوزه شدن هستند. به استقبال جنگ نباید رفت اما از آن هم نباید ترسید. یا ما سر خصم را بکوبیم به سنگ، یا او سر ما به دار سازد آونگ. هر دو حالت از پذیرش ذلت برتر است.
 پ. ن:
شیپور جنگ کار خودش را کرد.
دیگر برای مرد شدن دیرست.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها